Beskrivelse






kr 49,40 - kr 49,40






| Vekt | 9 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 9 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | as picture |
| Shape | Geometric Shape |
| Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Package | sets |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | as picture |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 13-24m |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.