Beskrivelse








kr 43,86 - kr 60,50








| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 4 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Barcode | No |
| Material | EVA |
| Function | Perceptivity Developing (Color/Shape/Sound/Vision) |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Design | Animal |
| Dimensions | 13*10*4.5cm |
| Warning | Not suitable for children under 3 years old |
| CN | Guangdong |
| CE | Certificate |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Certificate Number | 202365258451 |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.