Beskrivelse





kr 282,28 - kr 282,28





| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | TAKARA TOMY |
| Material | PVC |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 5-7cm |
| Remote Control | No |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Girls |
| Certification | CE |
| Puppets Type | Model |
| Item Type | Model |
| Mfg Series Number | Model |
| Theme | Movie & TV |
| Original Package | No |
| By Animation Source | japan |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Soldier Accessories | Soldier Parts and Components |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.