Beskrivelse











kr 117,42 - kr 120,54











| Vekt | 12 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 4 cm |
| Brand Name | MTNS |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 13*15*4cm |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Certification | CE |
| Package | Tank |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 13*15*4cm |
| Gender | Unisex |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.