Beskrivelse






kr 43,55 - kr 153,19






| Vekt | 12 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 cm |
| Brand Name | usbon |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | / |
| Shape | Geometric Shape |
| Material | Silicone |
| Certification | None |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | / |
| Gender | Unisex |
| Model Number | / |
| Recommend Age | 25-36m |
| Warning | Keep away from fire |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.