Beskrivelse
12pcs/Lot Disney Stitch Figure Toy Set Anime Mini Stitch Action Figurines Dolls Home Party Supply Decoration Toys Christmas Gift









kr 139,98 - kr 139,98









| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Potdemiel |
| Item Type | Vinyl Doll |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | mini toys |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | About 2-3.5cm |
| ACG Name | Lilo & Stitch |
| Scale | 1/12 |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | lilo stitch |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | Disney Stitch |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Gifts | Christmas,Xmas,Birthday,New Years Gift |
| for | kids,boys,girls,children,women,men |
| style | hot,new,kawaii,fashion,cool |
| 1 | wholesale |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.