Beskrivelse


kr 90,48 - kr 94,61


| Vekt | 16 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | PVC |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 33.5*18cm |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.