Beskrivelse
Pink brain size :8×9.3×4.4cm

kr 54,96 - kr 80,89

| Vekt | 1 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 1 cm |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Feature 3 | Kids toys |
| Feature 5 | Anti stress |
| Size | 8×9.3×4.4cm |
| Feature 2 | autism accessories |
| Feature 1 | Stress relief toys |
| Feature 4 | Fidget toys |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.