Beskrivelse










kr 118,98 - kr 133,25










| Vekt | 1 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 1 cm |
| Brand Name | dawndesslo |
| Package | separates |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 15*12*5 |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Cloth |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 15*12*5 |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 25-36m |
| Features | Wind ringing, BB ringing, hand ringing, visual stimulation. |
| Name | Black and white early childhood education rattle baby toys |
| Toy material | Plush |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.