Beskrivelse





















kr 136,34 - kr 144,12





















| Vekt | 19 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | Haifeng |
| Material | EVA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 22*10.8cm |
| Certification | CE |
| CE | Certificate |
| Design | Animal |
| Sports | TENNIS |
| Gender | Unisex |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
| Type | Flip-style bouncing ball |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.