Beskrivelse













kr 103,69 - kr 109,12













| Vekt | 17 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 4 cm |
| Brand Name | QWZ |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Cloth |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Model Number | QZ1178 |
| Recommend Age | 25-36m |
| Size | 33*10CM |
| Shape | Animal |
| Features | Stuffed |
| Certification | CE |
| Package | sets |
| Dimensions | 33*10CM |
| Warning | NO |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.