Beskrivelse
Squeeze Ball Toy Stress Relief Foam Sponge Stress Ball Squeeze Hand Wrist Exercise Sponge Toy for Kid Adult Child Creative Gifts























kr 35,52 - kr 566,38























| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| foam sponge stress ball | Squeeze Ball Toy |
| Football Basketball | Soft Foam Sponge Anti stress Baseball Tennis |
| Toys for Kids Children | Children Soft Football |
| Basketball Baseball Tennis Toys | Children Soft Tennis |
| Children Soft Basketball | Children Soft Ball Toys |
| Children Soft Baseball | Foam Sponge Decompression Vent Stress Balls |
| Soccer Anti Stress | Funny Squeeze Toys |
| Stress Relief PU Foam Squeeze Ball | Hand Wrist Exercise Sponge Toys |
| For Kids Adults Child Creative Gifts | Squeeze Toy Ball |
| for Kids Children Wrist Training Balls | Football Pu Soft Foam Sponge Stress Relief Baseball Toys |
| Earth Squeeze Balls | Soft Foam Globe Stress Relief Squeeze Toys |
| PU Sponge Toys for Kids Children | For Kids Adults Educational Gifts |
| Foam Sponge Anti Stress Baseball | Tennis Bouncy Toys for Kids Adults |
| Squeeze Ball Decompression Toy | 6cm Squeeze Ball Toy |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Sports |
| Warning | keep away from fire |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Certification | CE |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.