Beskrivelse
Baby Toys 6-12 Months Infant Rattles Set High Chair Suction Cup Rattle Teething Toys for Babies Sensory Development Baby Tray Toy





























kr 106,29 - kr 221,36





























| Vekt | 16 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Package | separates |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 20cm |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 16cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 834 |
| Recommend Age | 7-12Y |
| Features | musical |
| Baby Rattle Sensory Toy | Rotating Rattle Toy |
| High Chair Baby Toys | Sensory Development Toy |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.