Beskrivelse










kr 150,36 - kr 152,67










| Vekt | 9 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Brand Name | other |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 6.2cm*5cm*14.8cm |
| Certification | CE |
| Model Number | 268-29 |
| Gender | Unisex |
| Function | Perceptivity Developing (Color/Shape/Sound/Vision) |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.