Beskrivelse
size:14*7*7cm


kr 68,69 - kr 131,95

| Vekt | 8 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 cm |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| Package | separates |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 14*7*7cm |
| Shape | Geometric Shape |
| Material | Plastic Cement |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 14*7*7cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Baby Crawling Roller Toy |
| Recommend Age | 25-36m |
| type 1 | Crawling Roller Caterpillar |
| type 2 | Baby Crawling Roller Toy |
| type 3 | Crawling Baby Toys |
| type 4 | Baby Tummy Time Toys |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.