Beskrivelse
1PC Silicone Teether Koala Elephant Handbells Rattles BPA Free Rodents Teething Necklace Food Grade Infant Chewable Baby Toys
















kr 115,88 - kr 117,42
1PC Silicone Teether Koala Elephant Handbells Rattles BPA Free Rodents Teething Necklace Food Grade Infant Chewable Baby Toys
















| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | let's make |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | / |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Silicone |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | / |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Baby Rattle |
| Recommend Age | 25-36m |
| Features | SOFT |
| Warning | Keep Away From the Fire |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.