Beskrivelse


kr 50,02 - kr 67,91


| Vekt | 6 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 4 cm |
| Match | Sticky Ball Target Throw Sports,Target Sticky Ball Dartboard |
| Fit | Kids Shooting Sticky Ball Sport |
| Feature | Educational Board Games |
| Sticky Balls | Children Throw Sticky Ball |
| Games For Kids | Dartboards Toy |
| Compatible | Toys for boy |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Model Number | ZNM39 |
| Barcode | No |
| Material | EVA |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
| Design | Animal |
| Dimensions | 46cm |
| Warning | can not eat |
| CN | Guangdong |
| CE | Certificate |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Type | Jumping Stilts/Bounce Shoes |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.