Beskrivelse
Baby Toys Wooden Rattles Silicone Ring Baby Rattles and Mobiles 0 12 Months Sensory Toys for Baby Wooden Teether for Baby Gifts


















kr 72,07 - kr 89,96
Baby Toys Wooden Rattles Silicone Ring Baby Rattles and Mobiles 0 12 Months Sensory Toys for Baby Wooden Teether for Baby Gifts


















| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | let's make |
| Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Wooden Silicone Ring Teether |
| Recommend Age | 13-24m |
| Size | 10*10*10 |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Features | SOFT |
| Certification | CE |
| Package | separates |
| Dimensions | 10*10*10 |
| Warning | Keep Away From the Fire |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.