Beskrivelse
13 Jointed Movable Action Figures Shapeshift Robot 3D Printed Mannequin Character Assemble Toys Parent-children Game Kids Gifts











kr 74,13 - kr 79,07











| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 3 cm |
| type1 | 13 Jointed Movable |
| type2 | Action Figures |
| type3 | Assemble Toys |
| type4 | Shapeshift Robot |
| type5 | 3D |
| Version Type | First Edition |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Model Number | action figures |
| Material | ABS |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 15cm |
| Remote Control | No |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Certification | CE |
| Puppets Type | Model |
| Scale | 1/144 |
| Item Type | Model |
| Mfg Series Number | Assembly/Assembling |
| Theme | Rod End |
| Original Package | No |
| By Animation Source | CHINA |
| ACG Character | action figures |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| Warning | not eat |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.