Beskrivelse












kr 99,03 - kr 117,68












| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Disney |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | Frozen 2 dolls |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 30cm |
| ACG Name | FROZEN |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Toy dolls are suitable for occasions | Valentine's Day |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Parts and Components |
| ACG Character | Anna And Elsa |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | Princess Anna And Elsa Dolls |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | Plastic |
| Features | Fashion Doll |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.