Beskrivelse














kr 91,23 - kr 93,57














| Vekt | 17 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Package | separates |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 5 |
| Shape | Animal |
| Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 5 |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 13-24m |
| Features | Stuffed |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.