Beskrivelse






kr 128,31 - kr 128,31






| Vekt | 22 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 4 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | Cloth |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 66cm |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
| CE | Type |
| CN | Guangdong |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.