Beskrivelse









kr 77,25 - kr 81,41









| Vekt | 13 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 6-12Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 13.5cm*12.5cm*5cm |
| Certification | CE |
| CE | Certificate |
| Gender | Unisex |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.