Beskrivelse

kr 92,79 - kr 92,79

| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Potdemiel |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | Don't put it in mouth |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 3-3.5cm |
| ACG Name | Lilo & Stitch |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| ACG Character | stitch |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | Mini Stitch Figure Toy |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.