Beskrivelse
Welcome to our store
Size: 7~8cm
Material: PVC
Packaging: Opp Bag / box












kr 289,80 - kr 358,51
Welcome to our store
Size: 7~8cm
Material: PVC
Packaging: Opp Bag / box












| Vekt | 18 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 6 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 7-8cm |
| ACG Name | NARUTO |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| ACG Character | Naruto kakashi |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.