Beskrivelse












kr 25,92 - kr 25,92












| Vekt | 8 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 4 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 4.5*5.5cm |
| Warning | No eating |
| Model Number | NEW |
| Sports | Basketball |
| Gender | Unisex |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
| CN | Zhejiang |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.