Beskrivelse

















kr 349,96 - kr 417,51

















| Vekt | 11 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 4 cm |
| Brand Name | bluey |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Warning | Not for children under 3 year |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 5-8 cm |
| ACG Name | other |
| Scale | 1/60 |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | SOLDIER SET |
| ACG Character | Socks Heeler |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Model Number | bluey figures toys |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Colour | As shown |
| Style | As shown |
| Features | Entertainment Mini Education |
| bingo toys | bluey dolls |
| bluey toys | bluey figures |
| bluey y bingo | bluey family |
| Anime action figures | Anime Peripherals |
| Collectible figurines | bluey characters |
| Children toys | Action figures |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.