Beskrivelse

kr 283,22 - kr 283,22

| Vekt | 10 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Version Type | Second Edition |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Model Number | Sprunki figur |
| Material | PVC |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 4.5cm |
| Remote Control | No |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Scale | 1/60 |
| Item Type | Model |
| Mfg Series Number | Puppets |
| Theme | Movie & TV |
| Original Package | No |
| By Animation Source | Western Animiation |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Warning | None |
| Recommend Age | 14+y |
| Condition | In-Stock Items |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.