Beskrivelse









kr 157,25 - kr 157,25









| Vekt | 16 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 20cm |
| ACG Name | DRAGON BALL |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | Broli |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | No |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.