Beskrivelse

kr 51,90 - kr 116,30

| Vekt | 5 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 5 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Shape | Geometric Shape |
| Size | 10cm*8.5cm |
| Material | Plastic |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | separates |
| Dimensions | 10cm*8.5cm |
| Plastic Type | ABS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Recommend Age | 25-36m |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.