Beskrivelse
-
Comes with box? yeswith box
-







kr 275,91
183 på lager
Comes with box? yeswith box







| Vekt | 18 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 11 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 23cm |
| ACG Name | DRAGON BALL |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | First Edition |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | Yes |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.