Beskrivelse



kr 58,81 - kr 142,04



| Vekt | 22 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 7 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 20.5X34cm |
| Gender | Unisex |
| colour | The color of the ball is random |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.