Beskrivelse
Kids 480pcs 3D Puzzles Mosaic Mushroom Button Nail Kit Toys For Children Educational Art Kids Art Creative DIY Board Gift





kr 716,53 - kr 716,53





| Vekt | 26 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Age Range | 0-12 Months |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Puzzle Style | 3D PUZZLE |
| Warning | None |
| Model Number | mgd005 |
| Color | ulticolors |
| Style | larger osaic puzzle |
| Theme | cartoon pattern |
| Size of Package | 24*24*5cm |
| Package | original color box |
| The Number of B | 480+pieces |
| Weight | 1kg |
| M | wooden |
| Recommend Age | 3-6Y |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.