Beskrivelse
Original Barbie Gymnastics Doll Sport Playset Blonde Flipping Action Joints Toys for Girls Balance Beam Warm-Up Suit Accessories












kr 2.111,33 - kr 2.111,33






| Vekt | 35 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Barbie |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Condition | In-Stock Items |
| Features | Model |
| Theme | Movie & TV |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Battery | NONE |
| Model Number | HRG52 |
| Certification | CE |
| Warning | NOT EAT |
| Item Type | Dolls |
| Dimensions | 32.39*6.61*35.56 cm |
| BJD/SD Attribute | doll |
| Type | Interactive Dolls |
| Form | 1/6 |
| Gender | Girls |
| Barbie | Barbie doll |
| Barbie clothes | toys |
| dolls | barbie accessories |
| bjd doll | toys for girls |
| Gymnasts | C-Clip |
| bonecas | barbie career |
| joints move | girls dolls |
| sport toys | dolls for girls |
| 1/6 | barbie sports doll |
| sport doll | barbie furniture |
| Multi | joint mobility |
| dollhouse | Sportswear |




Copyright © 2026, all rights reserved.
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.