Beskrivelse
Original Mattel Barbie Signature Dolls Looks Tall Blonde White Dress Platform Boots Bjd Toys for Girls Collection Birthday Gift










kr 1.275,20 - kr 1.275,20





| Vekt | 30 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Condition | In-Stock Items |
| Features | Model |
| Theme | Movie & TV |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Battery | NONE |
| Model Number | HCB77 GXL14 |
| Certification | CE |
| Warning | No Eatting |
| Item Type | Dolls |
| Dimensions | Less30cm |
| BJD/SD Attribute | doll |
| Type | FASHION DOLL |
| Form | 1/6 |
| Gender | Girls |
| doll | bjd |
| dolls | barbie toys |
| Mattel | barbie |
| bjd doll | toys for girls |
| brinquedos | doll accessories |
| doll house | diy dollhouse |
| doll clothes | barbie accessories |
| barbie mermaid | dolls for girls |
| barbie doll | dolls for girls |
| Mermaid Dolls | baby girl clothes |




Copyright © 2026, all rights reserved.
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.