Beskrivelse
Original Barbie Looks Fashion Collection Dolls Multi Joints Mobility Blonde Hair Dress Up Matching 1/6 Body Toys for Girls Gifts




kr 1.312,92 - kr 2.499,02




| Vekt | 20 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 10 cm |
| Brand Name | Barbie |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | ABS |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Condition | In-Stock Items |
| Features | Model |
| Theme | Movie & TV |
| Mfg Series Number | Fashion |
| Battery | NONE |
| Model Number | HRM16/14/12/15 |
| Certification | CE |
| Warning | NOT EAT |
| Item Type | Dolls |
| Dimensions | LESS 30cm |
| BJD/SD Attribute | doll |
| Type | Interactive Dolls |
| Form | 1/6 |
| Gender | Girls |
| Barbie | Barbie doll |
| Barbie clothes | toys |
| dolls | barbie accessories |
| bjd doll | pink dress |
| barbie looks series | Fashionable pairing |
| juguetes | girls dolls |
| doll clothes | dolls for girls |
| Fat body | yoga body |
| 30cm | joints can move doll |




Copyright © 2026, all rights reserved.
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.