Beskrivelse
Super Mario Anime Figure Cartoon Grand Running Mario Bros anime Action Figurine PVC Statue Model Collection Desk Doll Toy Gifts









kr 163,70 - kr 166,63
Super Mario Anime Figure Cartoon Grand Running Mario Bros anime Action Figurine PVC Statue Model Collection Desk Doll Toy Gifts









| Vekt | 12 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 8 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Item Type | Model |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Unisex |
| Puppets Type | Model |
| Dimensions | 12cm |
| Remote Control | No |
| Certification | CE |
| By Animation Source | japan |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | mario |
| Mfg Series Number | Model |
| Version Type | Remastered Version |
| Commodity Attribute | Finished Goods |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Theme | Movie & TV |
| Material | PVC |
| Original Package | Yes |
| 1 | Super Mario Toys |
| 2 | Super Mario figure |
| 3 | Super Mario model |
| 4 | Super Mario anime figure |
| 5 | Mario Run figure |
| 6 | Mario Run model |
| 7 | Mario Run action figure |
| 8 | Mario Bros figure |
| 9 | Grand Running Mario Bros |
| 10 | Grand Running Mario figure |
| 11 | Super Mario Grand Running |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.