Beskrivelse






kr 49,69 - kr 49,69






| Vekt | 11 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 1 cm |
| Brand Name | MINISO |
| Weight | 1Pack 6g |
| Length | 5cm |
| Recommend Age | 12+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Width | 5cm |
| Model Number | Laptops Suitcase Luggage Motor Bicycle Car Fridge Guitar Phone |
| Warranty | none Tattoo sticker |
| Certification | CE |
| Diameter | 5CM |
| Height | 5cm |
| Features | Waterproof PVC Leave trace instagram anime stickers children kpop |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.