Beskrivelse
50/100/200/300Pcs Cartoon Super Mario Game Stickers Laptop Notebook Skateboard Fridge Phone Waterproof Decal Sticker Kids Toys








kr 53,69 - kr 154,34








| Vekt | 9 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 4 cm |
| Brand Name | Bandai |
| Weight | 30g |
| Length | 4-10cm |
| Recommend Age | 14+y |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Width | 4-10cm |
| Certification | CE |
| Diameter | 4-10cm |
| Height | 2-10cm |
| Material | PVC |
| Features | Stickers |
| Feature 2 | Waterproof |
| Feature 3 | Kids Toys |
| Feature 4 | Laptop Stickers |
| Feature 5 | Scrapbooking Stickers |
| Feature 6 | Phone Stickers |
| Feature 7 | Car Stickers |
| Feature 8 | Skateboard Stickers |
| Choice | yes |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.